Benim okey Başlarken Çalışmak

106 sayı taş mevcut oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Dizi size ulaştığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi bâtınin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalkaloriız.

Çanak oyunu umumiyetle mobil icraat ve web ortamları üzerinden yeğleme edilen bir düzen olma özelliği taşımaktadır. Çanneğın farklı versiyonları bulunsa da çoğu kez çanak okey plus şeklinde adlandırılmaktadır. Bundan dolayı da oyundaki heyecan yükselmektedir. Çanak okeye esaslamadan önce oyuna giriş fail kullanıcılar sahip oldukları belirli miktarlardaki kazanç/altın vs. ile masanın kıymetini belirlemektedir. Klasik ve 101 formatlarında oluşturulabilmekte olan çanak okey masalarının bileğerleri bu şekilde yükseltilmektedir.

Temaşa sitesi olarak sizlere canlı okey oyununu sessiz başınıza oynama olanakı da sunuyoruz. Sahne sırasında oyuncuların masadan ayrılarak oyunu yarım bırakması riskine karşı sizi koruyacak bir önlem olarak vüruttirilen biricik kişilik oyunu, 3 tane bot ile baş başa oynadığınız ve sizin dışınızda kimsenin oyunu yarım buzakıp gidemediği bir baziçe türüdür.

İnternette saat geçirmenin en sefalı noktalarından bir tanesi haline gelmiş olan canlı piyes odaları sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan dahi sadece ulaşabileceğiniz bir platform mu arıyorsunuz yoksa?

Mevhum ortamlarda internet kullanıcıları tarafından birbunca hile oynanmaktadır. Bu oyunlardan bir tanesi olarak ise 101 plus söylenebilmektedir. çoğu kez taşınabilir telefonlar üzerinden oynanması haysiyetiyle oyunun bayağı pop bir hale geldiğini belirtmekte kâr vardır. Bunun yanında oyunun kuralları klasik düzen seçeneğinden bir zaman elan ayrıntılıdır.

Bu şartlar siz ve okey oyunu oyna oyunları arasında oyunlarımızla dayalı rastgele bir hizmetle ilişkin legal bir anlaşma oluşturur.

Imdi masanıza sadece adidaki adresi paylaşmış olduğunız göz at ihvanınız girebilir, adresi kopyalayıp kaşkariko içre arkadaşınıza ileti atabilir ya da içtimai medyada paylaşabilirsiniz

Canlı okey oyunları son zamanlarda sahne severler aracılığıyla taalluk ile oynanmakta olan oyunlar ortada bulunmaktadır. Bu oyunun bu denli sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

- Tahtanızda medarımaişetinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yakaındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktör aynı şekilde tahtasında emekine yaramayan taşını sağ kendi sağ canipındaki alana bırakıyor.

Arkadaşlarınızla beraber oynama imkanının olması da başka okey oyunlarına bakılırsa sağlam bir pozitif yanların göstergesidir.

Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından biri olan Okey'i 7'den 70'e neredeyse herkes agâh. 4 kişinin bir araya gelerek oynadığı oyunda bayağı ahenkli zaman geçirebiliyorsunuz. Temsil sebebiyle artık Okey'i bir başınıza bilgisayara karşı da oynayabilirsiniz.

eren sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun bayağı şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin fiilen eğer ağzını toplamazsan ben toplarım iyicentı namevcut valla ayağımın altına alırım seni

Bu dubara en iyi gecenin o disiplincı saatlerini doldurmak muhtevain oynanır. Gece dank ettiği mevsim elden siteye giriş yapabilirsiniz. Sabaha denli bulutsuz tutulan doğru piyes masalarından bir tanesini yeğleme edebilirsiniz.

Okey plus oyununu hem masaarkaü bilgisayardan, hem bile taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Hareketli telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de doğrudan online sargılanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Desise odalarına duraksız girebileceğiniz kadar, kendiniz de bir okey plus kaşkariko odası açabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya misafir oyuncuların dahil olması dâhilin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

ankara okey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *